Drzwi antywłamaniowe

  Drzwi stalowe

  Drzwi drewniane

  Drzwi pokojowe

  Drzwi przeciwpożarowe

  Drzwi techniczne

  Bramy garażowe

  Ościeżnice

  Akcesoria


Montaż Drzwi

 

Wybór odpowiednich drzwi nie należy do najłatwiejszych, jednak problem może pojawić się również na etapie montażu drzwi.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują fachowych usług, firma PORTA24 sp. z o.o. wprowadziła do oferty profesjonalny montaż drzwi.

Nasz doświadczony zespół i bogata praktyka dają gwarancję, że drzwi zostaną zamontowane sprawnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami. Trzeba pamiętać, że nieodpowiednio wykonany montaż drzwi to przyczyna ich nieprawidłowego funkcjonowania, a więc zmniejszonej szczelności, ocierania skrzydła o podłogę czy samoczynnego zamykania i otwierania drzwi, a w skrajnych przypadkach nawet ich wypadnięcia.

Właśnie dlatego montaż drzwi nigdy nie powinien być powierzany amatorom
 

Nasi fachowcy zadbają o odpowiednie poziomowanie ościeżnicy czy regulację zawiasów, ale ważne są też tak pozornie łatwe elementy montażu drzwi jak nałożenie pianki, której zbyt duża ilość doprowadzić może do wypaczenia ościeżnicy.

Każdy z błędów popełnionych podczas montażu może mieć poważne konsekwencje, których usunięcie wiązać się będzie z niepotrzebnymi kosztami. Nie ryzykuj, montaż drzwi powierz nam

Porta24.pl  25029 odwiedzin
© 2013 -
okf.cc